O nás

Vlado Ivan Photo

Avšak za týmto menom nájdete dvoch ľudí a to manželov Vlada a Mirku. Možno sa zamyslíte nad tým, prečo sa nevoláme inak, aby nás to vystihovalo oboch. No pravda je taká, že ten majster vo fotení v našej dvojici je Vlado a ja Mirka, ktorá aj píše tieto slová síce tiež fotím, ale dopĺňam našu prácu aj po iných stránkach.

K foteniu svadieb sme sa dostali spoločne a úprimne musíme povedať, VEĽMI nás to baví… Každý raz, čo sa chystáme na svadbu, nasadneme do auta, vyrazíme za vami a vždy sa veľmi tešíme. Každý jeden krát sa tešíme čo nové prežijeme, s akými ľuďmi sa stretneme a čo nové pri fotení opäť vymyslíme. Je to proste tak!!!

Každú svadbu vnímame inak, ku každému svadobnému páru pristupujeme individuálne a každý svadobný deň si užívame naplno. To, že ste nám dali dôveru zaznamenať váš najkrajší deň vnímame veľmi zodpovedne. Zachytiť atmosféru, emócie, všetky neopakovateľné momenty tak nádherného dňa je niečo, čo nás motivuje ho zachytiť čo najkreatívnejšie a je pre nás veľkou poctou stáť pred vami a prežívať s vami všetko, čo prežívate sami. Svadba je nádherná, svadba je výnimočná, svadobný deň je neopakovateľný. Preto si myslíme, že nechať si ho zaznamenať kvalitne, zodpovedne, kreatívne a emotívne je veľmi dôležité. Budeme veľmi radi, ak si vyberiete pre fotenie vašej svadby práve nás…